Conjugaison du verbbe

a Belch

Verbe Régulier
rot, va rotar, va rotar

indicatiu
actual (simple)

  • I rot
  • Belch
  • Belches
  • We Belch
  • ets belbo
  • Belch
present progressiu / continu

  • sóc eructa
  • ets eruching
  • és eruching
  • Som eructes
  • que està rots
  • que es rots
Més enllà de (simple)

  • I va rotar
  • que va rotar
  • va rotar
  • que va rotar
  • que va rotar
  • que va rotar
passat progressiu / continu

  • jo estava eructa
  • eres eructes
  • va ser eruching
  • érem eruching
  • eres eructes
  • Van ser eructes
pr perfecta esenta (simple)

  • tinc un rot
  • té un rot
  • que té un rot
  • tenim un rot
  • vostè té un rot
  • tenen un rot
actual perfecta progressiva / contínua

  • se m’ha rots
  • vostè ha estat rots
  • que ha estat rots
  • hem estat rots
  • se li ha rots
  • que han estat rots
passat perfecte

  • He tingut eructa
  • has ardent
  • que havia cridat
  • Hem tingut encaminades
  • Has tingut eructa
  • Tenien eructats
Perfecte perfect progressiu / continu

  • Jo havia estat eructa
  • Havia estat eructa
  • Havia estat eruching
  • havíem estat eructes
  • has estat eruching
  • que havien estat rotant
Future

  • ho faré rot
  • es vol rotar
  • Ell farà ciclisme
  • CH
  • Vostè Belch
  • Belbo
futur progressiu / continu

  • Vaig a ser eruching
  • sereu eructes
  • Serà eructa
  • Serem eructes
  • sereu eructes
  • seran rot
futur perfecte

  • vaig a tenir un rot
  • que tindrà un rot
  • tindrà un rot
  • tindrem va rotar
  • que tindrà un rot
  • que tindrà un rot
futur perfecte

  • jo hagués rots
  • que haguessis rots
  • ell haurà estat rots
  • tindrem Ha estat eructes
  • Haureu estat eructes
  • hauran estat eructes

condicional
simple

  • em rot
  • ho faria rot
  • que ho faria rot
  • que faria rot
  • has cridat
  • t Hola, hauria de dir
progressiu

  • jo seria eructa
  • sereu eructes
  • seria Eructes
  • Seria eructes
  • sereu eructes
  • serien eructes
perfecte

  • m’agradaria tenir un rot
  • que tindria un rot
  • hauria de rotar
  • hauríem va rotar
  • que tindria un rot
  • que tindria un rot
Perfect progressiva

  • m’he estat rots
  • que hauria estat rots
  • hauria estat rots
  • hauríem estat rots
  • que hauria estat rots
  • que ho farien han estat eructes

infinitiu
infinitiu

  • a Belch

Imperatiu
Imperatiu

  • rot
  • rot Anem

SI vous avez des difficul tes avec la conjugaison espagnole du verbe de rotar, Découvrez ens Regles de grammaires anglaises et ens cours d’anglais en ligne Gymglish!

VAREFAIRECONJURJUER est un conjugueur en ligne gratuit édité par de gygues de la proposta de langues en ligne diversió, Concis et personNalisés: cours d’anglais, cours d ‘Orthographe, Cours d’Espagnol, Cours d’Allemand, Cours de Français … Conjuguez Le Verbe Anglais a Belch à Tous Les Temps et TOUS Modes: Présent Simple (present simple), Présent continua (actual continu), Passé Simple Ou Prétérit (Past Simple Ou Preterit), Passé continua (passat continu), Passé Composé (Present Perfect), Passé Composé continua (present perfecte continu), més-que-parfait (passat perfecte), etc. Vous Ne Savez Pas Comentari Conjuguer A Belch? Écrivez Simplement Le Verbe a Belch Dans Le Moteur de Recherche Pour Découvrir SA Conjugaison Anglaise. Vous Pouvez Aussi Conjuguer Une frase, parell parell “Conjugate anglès verb”!Per avançar en anglès, Gymblish també ofereix classes d’anglès i ofereix moltes regles de gramàtica, ortografia i conjugació per dominar la llengua anglesa! Més informació sobre els nostres entrenaments de CPF anglesos. Els nostres conjugats en línia: conjugació francesa, conjugació espanyola, conjugació alemanya, conjugació anglesa (verbs irregulars anglesos, verbs modals anglesos). Descàrrega gratuïta de les nostres aplicacions de conjugació:

Leave a comment

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *